Tefal Ixeo
Tefal Ixeo
Tefal Ixeo
Tefal Ixeo
Tefal Ixeo
Tefal Ixeo

QT1020

Tefal Ixeo

Užtikrinama naujoviška patirtis ir išskirtinis drabužių priežiūros sprendimas viskas viename – atraskite lygintuvo ir garintuvo sprendimą „Tefal IXEO“, kuris padės patenkinti visus drabužių priežiūros poreikius (viskas viename patogiame prietaise).

Pirkite dabar

Itin našus garinimas ir lengvas lyginimas su integruota trijų padėčių lenta „Smart Board“, kuri leidžia patogiai lyginti vertikaliai ir pasvirusiu kampu, užtikrinant pagerintą ergonomiką. Dėl 1600 W galios ir technologijos „Turbo Steam“, kuri užtikrina didelės galios 5 barų pumpavimo slėgį, raukšlės išlyginamos itin efektyviai.

Tefal Ixeo

Dėl greito 45 sekundžių įkaitimo laiko, prietaisas puikiai tiks paskutiniams aprangos akcentams sudėti, o sistema „Smart Protect“ užtikrins, kad išmanus gaminys pritaikys temperatūrą visiems drabužiams jums neparenkant jokių nustatymų: drabužių priežiūra akimirksniu!

Tefal Ixeo

Lygintuvo galva užtikrina paprastą naudojimo patirtį, o lengva konstrukcija sveria perpus mažiau nei įprastinis garinis lygintuvas. Patobulintos ypatybės užbaigia puikų lygintuvo ir garintuvo IXEO viskas viename paketą – nereikia naudoti lyginimo lentos.

Tefal Ixeo
Naudojimo komfortas ir paprastumas dėl integruotos lentos „Smart Board“

Naudojimo komfortas ir paprastumas dėl integruotos lentos „Smart Board“

Trys statmeno ir pasvirusio lyginimo padėtys su patobulinta ergonomika užtikrina paprastesnį naudojimo ir efektyvumą, o dėl integruotos konstrukcijos prietaisą labai patogu naudoti – daugiau nereikia naudoti lyginimo lentos.

Patikimas ir efektyvus raukšlių išlyginimas

Patikimas ir efektyvus raukšlių išlyginimas

Garinio lygintuvo kaitinamo pado technologija ir technologijos „Turbo Steam Technology“ 5 barų pumpavimo slėgis užtikrina itin efektyvų raukšlių pašalinimą ir leidžia pasiekti rezultatų, kuriais galite pasikliauti.

Patobulintas naudojimo paprastumas – su nauja lygintuvo galva

Patobulintas naudojimo paprastumas – su nauja lygintuvo galva

Visiškai nauja konstrukcija užtikrina patogią, lengvą lyginimo patirtį naudojant lygintuvo galvą, kuri sveria perpus mažiau nei įprastinis lygintuvas ir padeda išlyginti visas smulkias detales.

savybes

Vandens rezervuaras Išimamas

Įspėjamasis signalas, kad susikaupė nuosėdų taip

Patarimai ir instrukcijos

Parsisiųsti specifikacija-qt1020e0.pdf

PDF, 903.42 KB

Parsisiųsti Tefal-Ixeo-QT1020.pdf

PDF, 12.03 MB

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai.

Sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi pagal Privatumo politikoje pateiktus duomenis. Jeigu nesutinkate su slapukų naudojimu nurodytais tikslais, įskaitant profiliavimą, prašome pažymėti nuostatą dėl slapukų naršyklėje arba išeiti iš tinklalapio. Skaityti privatumo politiką.