Optigrill Elite
Optigrill Elite
Optigrill Elite
Optigrill Elite

GC750D30

Optigrill Elite

Kepkite tarsi profesionalai ir pamaloninkite mylimus žmones, kad ir kaip iškeptą mėsą jie mėgtų – nuo žalios iki gerai iškeptos. Jums padės patentuota sumani technologija „OptiGrill“: ji automatiškai pritaiko tinkamiausius kepimo parametrus, atsižvelgiant į maisto storį, kad būtų iškepta tobulai.

Pirkite dabar:

Topocentras

Įsitikinkite kepimo paprastumu, kurį suteikia patalpoms skirta kepsninė: intuityvi kepimo pagalbinė sistema pažingsniui teikia nurodymus, kaip kepti: žinosite, kada sudėti ir išimti mėsą, priklausomai nuo to, ar mėgstate žalią, vidutiniškai, ar gerai iškeptą.

Optigrill Elite

„OptiGrill Elite“ padės ir puikiai apskrudinti – joje yra naujoji greitesnio apskrudinimo funkcija, kad mėsa būtų apskrudinta tobulai tarsi naudojant restorano kepsninę.

Optigrill Elite

Kasdien mėgaukitės nesibaigiančiomis galimybėmis – šioje elektrinėje kepsninėje yra 12 automatinių programų, leisiančių kepti ne tik mėsą: paruoškite skanią vištieną, žuvį, daržoves ir k. Nereikia prižiūrėti. Tuo pat metu priedas „Snacking & Baking“ padės transformuoti kepsninę ir paruošti įvairius saldžius ir sūrius patiekalus, pvz., picas, pyragus ir pyragėlius.

Optigrill Elite

Saugu plauti indaplovėje, kad kepimas kepsninėje nekeltų jokių rūpesčių. „OptiGrill Elite“ pristatoma su receptų knygele ir programėle, užtikrinančia nesibaigiančias maisto ruošimo galimybes!

Optigrill Elite
Mėgaukitės puikiais kepimo rezultatais

Mėgaukitės puikiais kepimo rezultatais

Kaskart džiaukitės sėkme ir pamaloninkite mylimus žmones, kad ir kaip iškeptą mėsą jie mėgtų – nuo žalios iki gerai iškeptos. Sumani sistema matuoja mėsos storį ir atsižvelgia į gabaliukų skaičių, kad automatiškai pritaikytų kepimo laiką.

Pati sklandžiausia kepimo patirtis

Pati sklandžiausia kepimo patirtis

Naujoji sąsaja su intuityvia kepimo pagalbine sistema pažingsniui teikia nurodymus, kaip kepti: žinosite, kada mėsa iškepta, priklausomai nuo to, ar mėgstate žalią, vidutiniškai, ar gerai iškeptą.

Kasdien mėgaukitės nesibaigiančiomis galimybėmis

Kasdien mėgaukitės nesibaigiančiomis galimybėmis

12 automatinių programų mėsai, vištienai, žuviai, daržovėms ir k. Nereikia prižiūrėti, užtikrinama, kad kepimo rezultatai bus puikūs. Jūsų kepimo vakarams su šeima – gaminkite skanius mėsainius, nelaukdami vasaros!

savybes

Įjungimo ir išjungimo jungiklis taip

Saugu plauti indaplovėje taip

Reguliuojamasis termostatas taip

Išimamosios plokštės taip

Šašlykų padėtis ne

Išimamasis sulčių padėklas taip

Kepimo parengties lemputė taip

Laikymo vertikalioje padėtyje galimybė ne

Signalinė lemputė taip

Automatinė maisto gaminimo sistema taip

Išimamasis elektrinis rezistorius ne

Korpusas Termoplastikas

Patarimai ir instrukcijos

Parsisiųsti specifikacija -gc750d30.pdf

PDF, 672.21 KB

Parsisiųsti Tefal-OptiGrill-Elite-GC750D30.pdf

PDF, 4.61 MB

Šiame tinklapyje naudojami slapukai.

Sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi pagal Privatumo politikoje pateiktus duomenis. Jeigu nesutinkate su slapukų naudojimo nurodytais tikslais, įskaitant profiliavimą, prašome pažymėti nuostatą dėl slapukų naršyklėje arba išeiti iš tinklalapio. Skaityti privatumo politiką.