Optigrill XL
Optigrill XL
Optigrill XL

GC722D

Optigrill XL

Susipažinkite su „OptiGrill+ XL“ – tai mūsų geriausia inovacija su rankiniu režimu, kuriame yra keturi temperatūros lygiai, 3 naujomis kepimo programomis, užtikrinančiomis nesibaigiančias kepimo pasirinkimo galimybes, ir 800 cm2 kepimo paviršiumi, kad galėtumėte paruošti maistą 6–8 asmenims.

Pirkite dabar

„OptiGrill+“ yra patobulintas panaudojus technologiją „Automatic Sensor Cooking“ – ji nedelsiant nustato gabaliukų skaičių ant paviršiaus, įvertina jų storį ir automatiškai pritaiko temperatūrą ir kepimo laiką, kad rezultatai būtų puikūs.

Optigrill XL

Indikatoriaus lemputė ir pypsėjimo sistema leidžia tiesiogiai stebėti kepimo procesą, kad būtų kepama itin tiksliai, o mėsa būtų paruošta taip, kaip mėgstate: žalia, vidutiniškai arba gerai iškepta.

Optigrill XL

9 kepimo programos, kad patiekalus paruoštumėte tobulai: mėsainių, raudonos mėsos, sumuštinių, dešrelių, žuvies, paukštienos, jūros gėrybių, šoninės, kiaulienos, šaldyto maisto režimas ir rankinis režimas su keturiais temperatūros nustatymais.

Optigrill XL

Papildomos ypatybės – nelimpančia danga padengtos slegiant lietos aliuminės plokštelės ir didelis 7° kampu pakreiptas padėklas nubėgusioms sultims.

Optigrill XL
9 automatinės programos ir kepimo lygio indikatorius puikiems kepimo rezultatams užtikrinti nuo žalios iki gerai iškeptos mėsos

9 automatinės programos ir kepimo lygio indikatorius puikiems kepimo rezultatams užtikrinti nuo žalios iki gerai iškeptos mėsos

Rankinis režimas su 4 reguliuojamais temperatūros lygiais visų rūšių maistui kepti.

9 kepimo programos

9 kepimo programos

Skirtingų rūšių maistui: raudonai mėsai, mėsainiams, paukštienai, sumuštiniams, dešrelėms, žuviai, jūros gėrybėms, šoninei, kiaulienai.

Kepimo lygio indikatorius

Kepimo lygio indikatorius

Stebėkite kepimo pažangą ir pasiekite puikių kepimo rezultatų nuo žalios iki gerai iškeptos mėsos: rodo kepimo pažangą ir su lig kiekvienu etapu supypsi, kad žinotumėte, jog mėsa iškepta taip, kaip mėgstate!

savybes

Įjungimo ir išjungimo jungiklis taip

Saugu plauti indaplovėje taip

Pateikiami receptai taip

Reguliuojamasis termostatas taip

Laido saugykla ne

Išimamosios plokštės taip

Šašlykų padėtis ne

Išimamasis sulčių padėklas taip

Kepimo parengties lemputė taip

Laikymo vertikalioje padėtyje galimybė ne

Signalinė lemputė taip

Automatinė maisto gaminimo sistema taip

Nesvylančios dangos plokštės taip

Išimamasis elektrinis rezistorius ne

Korpusas Nerūdijantysis plienas

Rankena Termoplastikas

Patarimai ir instrukcijos

Parsisiųsti specifikacija -gc722d34.pdf

PDF, 660.01 KB

Parsisiųsti Tefal-OptiGrill-XL-GC722D.pdf

PDF, 106.06 MB

Šiame tinklapyje naudojami slapukai.

Sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi pagal Privatumo politikoje pateiktus duomenis. Jeigu nesutinkate su slapukų naudojimo nurodytais tikslais, įskaitant profiliavimą, prašome pažymėti nuostatą dėl slapukų naršyklėje arba išeiti iš tinklalapio. Skaityti privatumo politiką.